Legowisko dla kota

Chyba każdy właściciel rozpieszcza swojego zwierzaka. Smakołyki, zabawki, akcesoria… Jeśli macie w planach zakup legowiska dla kota, zobaczcie co proponują producenci. Co tam karton, koc czy kanapa – teraz w modzie są hamaki i podgrzewane tunele ;)

[dominiqs]

Hamak dla kota

No tak – w końcu koty mają wieczne wakacje, więc i hamak zawsze się przyda ;) Pierwszy można postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu, drugi podwiesić na dołączonym stelażu, krześle lub stoliku, a trzeci – przymocować do ściany.

hamak dla kotka

[zooplus.pl]

hamak dla kota na krzesło

[geronde.pl]

hamak dla kota

[animalia.pl]

Podgrzewane legowisko dla kota

Czy to już nie przesada? Ech, czego się nie robi dla kochanego zwierzaka… Ciekawe, czy Twój kot polubiłby taki wynalazek ;)

podgrzewany tunel dla kota

[fatemerc.info]

podgrzewane legowisko dla kota

[kuchniapupila.pl]

Legowisko – namiot

Każdy kot ceni sobie swoją prywatność. Takie legowisko wydaje się idealnym miejscem na kocie rozmyślania.

namiot dla kota

[kuchniapupila.pl]

Kot  i mysz? W takim wydaniu to może się udać!

legowisko dla kota mysz

[perfekcyjnykot.pl/]

A może domek dla kota?

domek z drabinką dla kota

[zooplus.pl]

Legowiska dla kotów stają się coraz bardziej oryginalne, jak widać jest w czym wybierać. Może się jednak okazać, że zakupiony gadżet bardziej niż kotu spodoba się nam – właścicielom. Co zrobić, jeśli zwierzę nie wykaże większego zainteresowania prezentem? Aby zachęcić kota do spania w nowym legowisku możemy potrzeć je gałązką kocimiętki ;)

Jedna odpowiedź do wpisu: Legowisko dla kota

  1. Koci_Klebek pisze:

    mi się podobają jeszcze takie tradycyjne ręczne wykonane http://www.catlantis.eu/legowiska-dla-kota/ uważam że ma to swój niepowtarzalny styl i jest fajną opcją na prezent dla Kociej rodziny albo kogoś znajomego :)

Skomentuj

Właściciel serwisu: Dibaq Polska sp. z o.o. | Fitmin | Kocham Psy |